AudioKurs - NORWESKI Mp3

NORWESKI na MP3 - AudioKurs (IDEALNY NA POCZĄTEK)

Planujesz naukę języka norweskiego...? chcesz przypomnieć sobie podstawy...? zastanawiasz się od czego zacząć...? Na początek idealnym rozwiązaniem będzie norweski kurs podstawowy przeznaczony dla osób, które chcą szybko i samodzielnie nauczyć się języka norweskiego i przygotować się do podróży. Kurs od wydawnictwa Edgard (wiodącego wydawnictwa oferującego tanie i skuteczne kursy językowe na mp3).

Dlaczego akurat norweski kurs podstawowy jest idealny na początek...?

Kurs norweski mp3 szczególnie polecamy wyjeżdżającym do Norwegii w celach turystycznych, do pracy lub na studia.  

Kurs obejmuje 12 lekcji (145 min. nagrań) i uczy blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, podróż, hotel, zakupy w sklepie, nagłe wypadki, rozmowa o pracę itp.

- 1500 najważniejszych słów i zwrotów...
dzięki niemu nauczysz się 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień do skutecznej komunikacji ? teraz już samodzielnie zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój, zapytasz o drogę na ulicy oraz bez problemu poradzisz sobie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

- ćwiczenia utrwalające... w nagraniach, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające.

- profesjonalne dialogi i wysoka jakość nagrań...
wszystkie rozmowy i dialogi pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty i dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych norweskich lektorów . Możesz uczyć się bez konieczności zaglądania do książki!

- atrakcyjna forma nauki... Norweski Kurs podstawowy mp3 jest szczególnie polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Możesz uczyć się, gdziekolwiek jesteś! Opanujesz podstawy języka norweskiego i zaczniesz rozmawiać swobodnie!

Data wydania: 01.07.2007
Język publikacji: polski

Długość nagrania: 12 lekcji (145 min.) + podręcznik 64 strony

Wydawca: EDGARD


---------------------------------------------------------------
Ocena Ocena: 5 gwiazdek - Andrzej Kostka | 2008-10-14
Moim zdaniem jest to doskonały kurs dla osób, które pierwszy raz maja styczność z j. norweskim. Czytelna forma, przyjemne w słuchaniu nagrania, przystępna cena. Jak najbardziej polecam.


Ocena Ocena: 5 gwiazdek - Stanisław Bielaszewski | 2008-10-30
Program do nauki języka Norweskiego jest programem profesjonalnym, z którym można nauczyć się tego języka.


Ocena Ocena: 5 gwiazdek- Hanna Seweryn | 2009-03-28
Układ lekcji daje gwarancje nauki podstaw języka. Świetna forma prowadzenia lekcji. Skuteczny i wygodny. Doskonały zarówno dla osób po raz pierwszy mających styczność z językiem jak i dla tych, którzy chcą powtórzyć jego podstawy.


Ocena Ocena: 5 gwiazdek - Mariusz Kopciuch | 2009-10-13
Jestem bardzo zadowolony z tego produktu
Ocena Ocena: 5 gwiazdek - Kinga R | 2009-10-19
Czytelny podręcznik, wyraźne nagrania, przydatne słownictwo..

---------------------------------------------------------------------------------------------- 
Nie trać czasu ucz się!
 ----------------------------------------------------------------------------------------------