FISZKI MP3 do Nauki Słówek Języka Norweskiego - Pobierz

SKUTECZNA NAUKA SŁÓWEK - FISZKI MP3 
(Język Norweski)


Poznaj bardzo skuteczną metodę nauki słówek języka norweskiego. Od dzisiaj możesz uczyc sie słówenictwa podczas codziennych obowiązków - wystarczy odtwarzacz Mp3 lub komórka oraz Fiszki Mp3.

FISZKI audio – język norweski – Starter
Poziom: dla absolutnie początkujących chcących uczyć się norweskiego od początku.

Doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem norweskim. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

Posłuchaj Darmowego fragmentu - Fiszki Mp3 - starter


POBIERZ DLA SIEBIE:

Dlaczego warto mieć właśnie ten kurs...? - Ponieważ otrzymujesz: 

- 95 minut nagrań native speakerów z dużym naciskiem na poprawną norweską wymowę (norweski lektor – Piotr Rossa – czyta hasła starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację; dzięki temu zyskujesz pewność, że – używając opanowanych dzięki FISZKOM słówek i zwrotów – zostaniesz prawidłowo zrozumiany). 

- ponad 500 słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście starannie dobrane słownictwo, które zostało usystematyzowane w 14 jednostkach lekcyjnych, które zagwarantują Ci płynne wprowadzenie w świat języka obcego (w obrębie każdej jednostki nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń; dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek i podstawowych reguł gramatycznych staje się łatwiejsze) 

- tekst nagrano w systemie: hasło polskie – hasło norweskie – przerwa na głośne powtórzenie; to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy 

- rewelacyjna funkcja SPELL wyświetla hasła główne na ekranie odtwarzacza lub telefonu, co umożliwia bezbłędne opanowanie pisowni

Fiszki MP3 - Nauka Słówek (Słownictwo Kurs Mp3)

Nie trać czasu ucz się! - norweskich słówek tanio i skutecznie.
 ----------------------------------------------------------------------------------------------